Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 02 01 Projektas "Bibliotekos pažangai" - Telšių rajono bibliotekų VIP modernizavimas.

Projektas ,,Bibliotekos pažangai“ – Telšių rajono bibliotekose modernizuotos viešosios interneto prieigos

Pagal projekto ,,Bibliotekos pažangai“ VIP-K 2 etapą Telšių rajono kaimo bibliotekose jau baigti interneto diegimo darbai. Septyniose kaimo bibliotekose viso gauti 29 kompiuteriai ir 7 multifukciniai, VIP reprezentacinės priemonės. Janapolės, Lieplaukės bibliotekose naujai įdiegta kompiuterinė ir ryšio technika, priduoti pilnai veikiantys interneto prieigos taškai. Atnaujintos ir modernizuotos viešosios interneto prieigos Nevarėnų, Upynos, Luokės, Varnių bei Gadūnavo bibliotekose. Telšių rajono bibliotekose prasidėjo viešųjų interneto prieigų pristatymai visuomenei. Šventiniai viešosios interneto prieigos atidarymai jau įvyko 2011 m sausio 28 dieną Janapolės ir sausio 31 dieną Nevarėnų bibliotekose. Atidarymuose dalyvavo vietos bendruomenių bei nevyriausybinių organizacijų atstovai, pedagogai ir moksleiviai, seniūnijų atstovai, bibliotekų partneriai bei nuolatiniai bibliotekų lankytojai.

Direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė