Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 02 23 Lieplaukės filiale atidaryta viešoji interneto prieiga

2011 02 23 Lieplaukės filiale atidaryta viešoji interneto prieiga

Vasario 23 d Lieplaukės bibliotekoje - filiale vyko graži šventė - atidaryta viešoji interneto prieiga. Į atidarymą susirinko pradinių bei vyresnių klasių mokiniai, bibliotekos lankytojai, gyventojai. Lieplaukės viešosios interneto prieigos atidaryme, direktorė V.Černiauskienė ir Ryškėnų seniūnas B.Šniaukas perkirpo juostelę ir pakvietė visus prie interneto. Bibliotekininkė Irena Barauskytė papasakojo, kaip ir kur rinktis įvairios informacijos, tai padaryti jiems nuo šios dienos padės internetinė paieška ir pakvietė kuo dažniau lankytis bibliotekoje. Viešosios bibliotekos direktorė pabrėžė, kad projektas "Bibliotekos pažangai" suteikia galimybę kaimo bendruomenei naudotis naujausia kompiuterine įranga, nemokamai naudotis internetu.