Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 03 10 Projektas "Bibliotekos pažangai". Mokymai.

2011 03 10 Projektas "Bibliotekos pažangai". Mokymai.

Savivaldybių bibliotekų konsultantų mokymai.

Direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė dalyvavo projekto „Bibliotekos pažangai“ organizuojamuose mokymuose, skirtuose savivaldybių bibliotekų konsultantams, kurie vyko 2011 m. kovo 7, 8, 9, 10 dienomis Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mokymo centre. Į mokymų programą buvo įtrauktos temos: apie atstovavimo įgūdžių stiprinimą; sociologinių tyrimų taikymą atstovavime; MS Office 2010 naujovės ir skirtumai nuo MS Ofiice 2007 7 bei OS Windows 7 naujovės ir skirtumai nuo OS Windows Vista. Paskaitas pravedė lektorės Lolita Lingienė, Dalia Jaskonienė, UAB ,,RAIT“ projektų vadovas Gintaras Šumskis, UAB ,,DATA MINER“ projektų vadovė Ingrida Keliauskienė. Viešųjų bibliotekų mokymo centrų koordinatoriai, savivaldybių bibliotekų konsultantai kartu su projekto ,,Bibliotekos pažangai“ komanda aptarė pagrindines projekto 2011 m. veiklos kryptis.