Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 10 01 Įdomūs susitikimai

2011 10 01 Įdomūs susitikimai

Nubėgus basakojei vasarai pasibaigus nerūpestingoms atostogoms vėl grįžtama prie darbų rimties. Ne kitaip prasidėjo darbas ir Telšių rajono Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Luokės filiale. Turėjome puikų renginį – susitikimą (iš ciklo “Susitikimai su įdomiais žmonėmis”): su Žiedų esencijos instruktore ir Tibeto medicines praktike bei žurnalo “Natūralioji medicina” konsultante Mija Džeinara Ubartiene. Luokiškiai didžiuojamės, kad diskusijos svečias – tarsi namiškis – mūsų bendruomenės anūko biržuvėniškio Giedriaus Ubarto žmona. Ilgą popietę kalbėjomės, klausėme visokiausių įdomybių sveikatingumo temomis, linkėjimų įsileisti į savo gyvenimą daugiau šviesos ir padėti žmonėms suvokti, kas vyksta žemėje. Kiekvienam mūsų privalu daryti gerus darbus.

Spalio 1d. 13val. Mija Džeinara Ubartienė vėl lankysis pas mus. Susitikimas vyks Biržuvėnuose UAB “Auksinis elnias” dvare. Kviečiame įdomiai diskusijai.

Telšių rajono Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Luokės filialo vyr. bibliotekininkė M.Beleckienė