Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 10 04 Kaunatavos filiale vyko dekalkomanijos pamoka

2011 10 04 Kaunatavos filiale vyko dekalkomanijos pamoka

Saulėtą rudens dieną, į Kaunatavos bibliotekos filialą rinkosi visi ką domino dekalkomanijos technika. Šio meno pamokyti atvyko Žemaitijos kolegijos telšių fakulteto dėstytoja Salomėja Udovičienė. Ji mielai pasidalijo žiniomis ir ne tik paveikslėlio perkėlimo ant kieto paviršiaus (tai ir yra dekolkomanija), bet ir kitomis pamirštomis rankdarbių technikomis. Smagu buvo išbandyti nuotrauką perkelti ant audinio, stiklo, puodelio. Gal pirmieji darbai gavosi ir ne patys tobuliausi, bet minčių ir idėjų sukėlė begalę. Užsiėmimas buvo informatyvus ir smagus, juo lab kad jame dalyvavo ne tik kaunataviškiai, bet ir moterų klubo „Pasaga“, iš kaimyninio Šiaulių rajono Dirvonėnų, narės. Skirstėmės pasižadėję ką išmokę tobulinti ir gal būt susiburti bendrai parodai.