Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 11 18 Neįgalių fotografų plenero, vykusio 2011 metais Šventojoje, darbų paroda.

Kaunatavos bibliotekoje nuo 2011 11 07 veikia Neįgalių fotografų plenero, vykusio 2011 metais Šventojoje, darbų paroda.
Fotografijose patys įvairiausi Šventosios vaizdai įamžinę Šventosios gamtos vaizdelius plenero metu, bei keletas namų darbų nuotraukų. Parodoje 15 fotografų darbai iš Marijampolės, Klaipėdos, Jurbarko, Elektrėnų, Birštono, Trakų, Šilalės, Pakruojo, Radviliškio, Vilniaus ir Telšių. Telšius atstovavo Kaunatavos bibliotekininkė, tad jos darbai „Vėlinės“ ir „Banglentininkas“, taip pat eksponuojami parodoje. Šių metų plenero tema- naktinis fotografavimas. Daugeliu tai buvo nauja patirtis, o piešimas šviesa buvos naujovė visiems dalyviams. Nuostaba kėlė nupaveiksluoti ugnies kamuoliai, nupiešta jūra ar laivelis. Šios nuotraukos ir parodoje sulaukia daugiausiai dėmesio ir diskusijų.
Iš Kaunatavos bibliotekos darbai iškeliauja į seimą, kur bus atidaryta paroda skirta neįgaliųjų dienai.