Į Pradžią » ... » iki 2010 » 2007 08 24 Plaustų varžybos Kaunatavos bibliotekoje

2007 08 24 Plaustų varžybos Kaunatavos bibliotekoje

2007 08 24 Plaustų varžybos ir tapybos darbų paroda Kaunatavos bibliotekoje

Stovyklos "Vaivorykštė" vykusios 2006 liepos 14- 21 dienomis Pavirvytės dvare (Tryškiu sen.) metu sukurtų tapybos darbų paroda.

plaustai Virvytėje   tapyba pavirvyteje

gimtadienis

Per gimtadienį- gimtinės upe

Jau tampa tradicija, Kaunatvos NVJO “Obuolys” gimtadienį pažymėti netradicinių plaustų konkursu. Taip nutiko ir šiemet. Patys išradingiausi ir darbščiausi su savo plaustais rinkosi prie Virvytės išbandyti savo jėgas ir sėkmę. Pasirodo, kad tai nemažas išbandymas, nes buvo plaustų kurie upėje nebeatrodė tokie stiprūs kaip krante, o du iš jų net nestartavo. „Luzitanijai 2“ pritrūko tvirtumo, o mažiausio plaustuko kapitonė nesiryžo juo įveikti trasą, juolab, kad upė savo srove, nešė, kur jai atrodė geriau, o ne kur vairavo kapitonai.  Vis dėlto 6 komandos kovėsi už greičiausio ir tvirčiausio plausto vardą. Finalistai „Antis“, „Strėlė“ ir „Titanikas“ kovėsi atkakliausiai, net nebeaišku kas čia greičiausias ar tvirčiausias, tad kiekvienas gavo nominacijas. Gražiausiu plauto pavadinimu pripažinta“ Mantvidų golbe“ už žemaitiškų tradicijų puoselėjimą, obuoliškiausiu plaustu „Obuoliukas- kirminiukas“, tvirčiausiu- „Strelė“. „Titanikas“ gavo nominaciją kaip greičiausias plaustas,“Piratas“ pripažintas drąsiausiu, o „Antis“ -  plautas senukas, visai ne dėl to, kad paseno, tiesiog tai vienintelis plaustas išplaukęs į konkursą antrus metus iš eilės. Po varžybų vyko naujų organizacijos narių krikštynos. Šiemet jų didelis būrys, net devynetas. Kaip niekad, į organizaciją norėjo įstoti daug jaunimo, tad pačių mažiausių penketukui, gavusiam tik pusę krikšto, teks dar paaugti, nesupūti, nesukirmyti ir pasisėmus iš vyresniųjų patirties perimti organizacijos tradicijas. Gaila, kad šiemet mėgstantis ne laiku prapliupti lietus, sutrumpino šventės laiką, bet, ko gero, neužlijo ryžto kitąmet vėl rinktis kartu išbandyti jėgų ir pažymėti netradiciškai organizacijos gimtadienio.