Į Pradžią » ... » 2013 » Kaunatavos bibliotekoje vyko mokymai „Meilė saldi kaip cukrus“

Kaunatavos bibliotekoje vyko mokymai „Meilė saldi kaip cukrus“

Šv. Valentino dieną, Kaunatavos kaimo moterų klubo narės rinkosi į užsiėmimą „Meilė saldi kaip cukrus". Praktinio užsiėmimo metu, mokėsi dažyti cukrinę masę, o vėliau iš jos gaminti gėles. Padarytas gėles sudėjo ant J. Bladžianuskienės iškepto pyrago ir labai apsidžiaugė pamačiusios rezultatą. Tortas pražydo pavasariu.

R. Burniauskienė paruošė siurprizą, padariusi visoms po širdelę, kurioje buvo užrašytas posmas. Kiek buvo spėlionių kieno tai eilėraštis, bet sužinojusios jog tai iš Maironio meilės poezija, labai nustebome, eilės buvo daugeliui negirdėtos.

Išsiskirstėme smagiai nusiteikusios, praleidusios smagia popietę ir įgijusios naujų žinių.