Į Pradžią » ... » 2013 » Knyga ar kompiuteris

Knyga ar kompiuteris

Vasario 22 d.Žarėnų filialas suorganizavo renginį Dienos centre "Knyga ar kompiuteris". Vyko diskusija,vaikai atsakinėjo į klausimus,kiek jiems reikalinga knyga ir kiek kompiuteris. Daugumai kompiuteris tik pramogom, bet knygos niekada neatstos ,nes ji turi kažką magiško.Kiti mano,kad jų knyga "Wilkpedija",jei reikia viską sužino.Nuomonės buvo skirtingos, bet popierinė knyga mielesnė.

Ankščiau televizija pranašavo galą knygom, bet tai neįvyko, dabar potencialus priešininkas yra kompiuteris,bet išsigąsti tikrai nėra ko. Žmonės, ėję į bibliotekas , ir toliau tai darys,tie kuriems skaitymas ne butinybė, sekmingai sėdės prie kompiuterio. Tačiau vaikams, kurie dabar pradės skaityti, yra tikrai dideliame pavojuje, nes internete "sukramtytas "produktas.Kalbėjo dienos centro darbuotoja Virginija Bykovienė.

Nesvarbu, ar skaityti, ar dirbti kompiuteriu, svarbu, kad žmogus išliktų savimi su niekieno nediktuojamomis mintimis ir neužgožta asmenybė.