Į Pradžią » ... » 2013 » Varnių miesto bibliotekoje vyko susitikimas su J. Gailiene.

Varnių miesto bibliotekoje vyko susitikimas su J. Gailiene.

Sveikatos šaltinis

2013 metai-Sveikatingumo metai. Ta proga Varnių miesto bibliotekoje vasario 27 dieną vyko paskaita ,,Alavijo nauda sveikatai ir grožiui'', kurią vedė dr. Janina Gailienė iš Klaipėdos. Tai jau antras šios lektorės susitikimas su varniškiais. Paskaitoje visi galėjo išgirsti kaip natūraliais būdais galima išsaugoti sveikatą, gerą savijautą bei grožį. Lektorė papasakojo apie alaviją, jo gydomąsias savybes ir pristatė natūralius produktus pagamintus iš šio augalo. Juk ne veltui alavijas nuo seno tituluojamas namų daktaru, stebukladariu, o apie gydomąsias jo savybes kalbama ir rašoma jau daugiau nei 3 tūkstančius metų. Mokslininkė nepagailėjo patarimų kaip sveikai maitintis, kaip tausoti ir saugoti savo sveikatą. Susirgus nepulti gerti saujomis tablečių, o gydytis natūraliais produktais.

Zita Macienė