Į Pradžią » ... » 2013 » Išvyka į Radviliškio viešąją biblioteką

Išvyka į Radviliškio viešąją biblioteką

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojų grupė lankėsi Radviliškio viešojoje bibliotekoje.2004 metais,gavus finansavimą pagal Kultūros ministerijos „Bibliotekų modernizavimo programą,pradėta viešosios bibliotekos renovacija.2006 metais duris jau atvėrė moderni,atnaujinta Viešoji biblioteka.Telšių viešosios bibliotekos patalpų renovacija jau tęsiasi septintus metus.Radviliškiečiai tikrai gali didžiuotis savo biblioteka.Jų patogumui biblioteka turi knygų išdavimo ir grąžinimo savitarnos įrenginį ,jiems užprenumeruota virš 100 pavadinimų periodinių leidinių,knygos muziejuje saugoma virš 1000 gz.vertingų spaudinių,Bibliotekos lankytojai gali naudotis užsienio kalbų skaitykla,fonoteka.Mažiesiems lankytojams biblioteka tikri namai.Su tėveliais ,seneliais jie gali savo laisvalaikį leisti įspūdingoje žaislotekoje,pasakų,šeimos kambariuose,vaidinti lėlių teatre ,pabūti jiems skirtoje zonoje be suaugusių ir naudotis gerai sukomplektuotu vaikų knygų fondu.

Mus nustebino bibliotekos Leidybos sektoriaus veikla.Šis sektorius sudaro,redaguoja ir leidžia rajono literatų,kitų krašto autorių knygas,redaguoja bibliotekos darbo raštus,reklamą, lankstinukus,bibliotekininkų draugijos Radviliškio skyriaus laikraštį ir kt. Bibliotekos visuomeninis ir kultūrinis gyvenimas,visa veikla artima mums.

Grįžome su gertomis mintimis,džiaugėmės,kad miestas turi gražią biblioteką, darbuotojai puikias darbo sąlygas ir jokių nepriteklių.Tikimės,kad ir telšiškiai 2014 metais sulauks bibliotekos įkurtuvių džiaugsmo, o bibliotekininkai sulauks normalesnio atlyginimo ir normalių darbo sąlygų.

Bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė