Į Pradžią » ... » 2013 » Knygos ,,Lietuvių tautos išlikimo drama" anonsas

Knygos ,,Lietuvių tautos išlikimo drama" anonsas

Knygos ,,Lietuvių tautos išlikimo drama

,,Versmės" ir ,, Diemedžio " leidyklų išleistos knygos – prof. Romualdo Grigo ,,Lietuvių tautos išlikimo drama" – pristatymas ir diskusija vyks 2013 m. lapkričio 14 d. 16 val. Telšių rajono savivaldybės Žemaitės dramos teatre (adresu Respublikos g. 18, Telšiai ).

Knyga ,,Lietuvių tautos išlikimo drama" – apie lietuvių tautos skaudulius, jos šviesiąją aurą ir turtingą praeities dvasinę kultūrą. Tautos ir Tėvynės likimas atskleidžiamas per nuolatinį socialinių santykių dramatizmą ir būties tragizmą. Knygos autorius prof. Romualdas Grigas kviečia skaitytoją kartu mąstyti ir diskutuoti. ,,Jeigu tu nežinai ir nenori žinoti savo tautos istorijos, širdimi neišgyveni skaudaus jos aido – tu prarandi dalį žmogiškosios vertės" , – teigia knygos autorius.

Renginyje dalyvaus akademikas, tautotyrininkas, profesorius Romualdas Grigas, ,,Versmės" leidyklos vadovas Petras Jonušas, ,, Diemedžio " leidyklos vadovas Danas Kaukėnas, VDU Istorikų klubo narys, studentas Simonas Jazavita.

Renginio organizatoriai Telšių r. Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka ir ,, Versmės " leidykla.

Parengė ats. plk. Arūnas Dudavičius