Į Pradžią » ... » 2014 » 2013 Metų knygos rinkimai Varniuose

2013 Metų knygos rinkimai Varniuose

Varniųmiesto biblioteka Metų knygos rinkimų akcijoje dalyvauja nuo 2008 m. Projektu siekiama skaitymo džiaugsmą susieti su skaitymo nauda, įvairiapusiškumu ir tolerancija. Malonu pastebėti , jog Varnių miesto filialas yra mėgiamas varniškių kultūros židinys, jame kasdien apsilanko gausus būrys moksleivių, pedagogų, senjorų ir šiaip knygai godūs miestelio šviesuoliai. Dažnas lankytojas nelieka nuošalyje išgirdęs apie renkamų knygų penketukus. Renkant 2013 metų knygą Varnių miesto filialas pasirinko suaugusiųjų grupę.

Ta proga, lapkričio ,gruodžio, sausio mėnesiais vyko susitikimai su skaitytojais. Bibliotekininkės kartu su literatų būrelio ,, Lyra'' nariu Stanislovu Genučiu lankėsi VšĮ regioninio profesinio mokymo centro bibliotekoje. Susitikimo metu apžvelgė renkamas knygas, priminė kokiu būdu bus galima balsuoti už labiausiai patikusią knygą.

Pasibaigus respublikos Metų knygos rinkimams, skaitytojai nugalėtoja suaugusiųjų kategorijoje išrinko Andriaus Tapino fantastinį romaną ,, Vilko valanda'' .

Na, o VšĮ regioninio profesinio mokymo centro mokiniai, mokytojai ir Varnių miesto bibliotekos skaitytojai nominante išrinko G. Kanovičiaus ,,Miestelio romansas''.

2013 Metų knygos baigiamajame renginyje visos nominuotos knygos susilaukė dėmesio, jos buvo aptariamos, analizuojamos.