Į Pradžią » ... » 2014 » Dainos mamai

Dainos mamai

Lietingą gegužės 9-osios pavakarę gedrimiškiai bei sveičiai rinkosi į Gedrimų kaimo bendruomenės salę, kur skambėjo dainos skirtos mamoms, močiutėms. Savo atvykimu susirinkusiuosius pagerbė LR seimo narys Valentinas Bukauskas, vicemeras Petras Kuizinas, tarybos nariai Laima Jurytė-Zakarauskienė, Birutė Pocienė, Stanislovas Čekanauskas, Gadūnavo parapijos kun. Vaidotas Buivydas, seniūnė Inesa Kęsminienė.

Dainomis linksmino Gedrimų kaimo bočiai ir dar visai nesenai susikūręs bei pavadinimo net neturintis Buožėnų kultūros namų ansamblis.

Šventės metu buvo dar kartą pasveikinta Aldona Juškienė , kuri LR prezidentūroje ordinu „Už nuopelnus Lietuvai" apdovanota užauginusi ir dorai išauklėjusi aštuonis vaikus. Nepamirštos visos buvusios salėje mamos, močiutės bei būsimos mamos - kiekviena į namus parsinešė po gėlės žiedelį.