Į Pradžią » ... » 2014 » Birželio 1-oji Gedrimuose

Birželio 1-oji Gedrimuose

Taip jau šiemet sutapo, kad birželio 1-ąją, Gedrimuose buvo švenčiamos trys šventės: vaikų gynimo diena, Tėvo diena ir Gedrimų kaimo bendruomenės sporto aikštelės atidarymas. Simbolinę atidarymo juostą perkirpo Telšių vietos veiklos grupės administratorė Sandra Valentinavičienė ir bendruomenės pirmininkė Sandra Valančienė. Šventę vedė Kempiniukas plačiakelnis, dainavo mažosios dainininkės Agnė ir Dominyka (vad. A. Jakavičiutė), šoko Buožėnų kaimo merginos (vad. S. Jaruckytė). Kad žiūrovai neliūdėtų, tėveliai buvo pakviesti į rungtį, kas gražiau perskaitys žemaitišką anekdotą, o močiutės – ištrauką iš K. Donelaičio „Metų", laimėjo draugystė –nė vienas neliko be prizo- siurprizo. Šventės pabaigoje buvo įneštas šventinis tortas, kurį iškepė gedrimiškė E. Barčiauskienė.

Organizatoriai Gedrimų kaimo bendruomenė, Buožėų kultūros centras, Gedrimų kaimo biblioteka.