Į Pradžią » ... » 2014 » Dovanoti Laimutės Pocevičienės

Dovanoti Laimutės Pocevičienės

Režisierė Laimutė Pocevičienė

Žemaitės dramos teatro studijos „Savi" 20-tajam kūrybinės veiklos jubiliejui skirtame leidinyje „Teatras – tautos sparnai" - apie tai, kas jame bandyta sutalpinti: „kūrybos raida, ypatumai, mintys apie teatro paskirtį, gyvenimo vertybes, asmenybės, su kuriomis suvedė teatras, išgyvenimai, spektaklių, kūrybinių dirbtuvių, festivalių Lietuvoje ir pasaulyje, renginių, akimirkų nuotraukos, kritikų mintys, sveikinimai, linkėjimai, na ir viena iš mano pjesių – „Panelopė"... Užsklandos žodyje knygos autorė ir sudarytoja , Teatro režisierė, Laimutė Pocevičienė džiaugiasi galimybe jau 20 metų dirbti su gabiais, intelektualiais, smalsiais ir energingais jaunais žmonėmis. Dėkojame autorei už šį leidinį, taip pat už dovanotą išskirtinį riboto tiražo Telšių vyskupijos kurijos leidinį – DVD dokumentinį filmą „Žemaičių krikšto 600 metų jubiliejaus iškilmės", 2014. Linkime sėkmės ir toliau vyniojant Ariadnės siūlą!

Julita Švėgždavičienė