Į Pradžią » ... » 2014 » Buožėnuose Eurą pasitinkant

Buožėnuose Eurą pasitinkant

Štai ir prasidėjo paskutinis 2014 metų mėnuo – gruodis. Įtemptos lenktynės su laiku – ar jis pirmas finišuos besibaigiant metams , o mes jį vysimės braukdami prakaitą ir vis nespėdami kažko padaryti, ar būsim pirmieji ir, užbaigę visus šių metų numatytus darbus, šypsodamiesi lauksime atskubančių švenčių.

Buožėnų bibliotekoje gruodis prasidėjo parodėlės atidarymu. Buožėnų pagrindinės mokyklos aštuntokai, vadovaujami technologijų mokytojo A.Skukausko, bibliotekoje surengė taupyklių parodą „Eurą pasitinkant". Įvairiausių formų nuotaikingos taupyklės kviečia mus nenusiminti išlydint litą ir iki 2015 metų pabaigos pripildyti jas eurais. Į jas žiūri ir lyg girdi sakant: „Prasmingų ir turtingų ateinančių metų!"

To patiems linkime ir jums!