Į Pradžią » ... » 2015 » Paroda „Aš myliu Lietuvą“

Paroda „Aš myliu Lietuvą“

Vaikų literatūros skyrių papuošė nauja Telšių Dailės mokyklos mokinių kompozicijos ir tekstilės darbų paroda „Aš myliu Lietuvą“, mokytoja Vaida Šepikaitė.

Eksponuojami kompozicijos ir tekstilės darbai, kuriuos nutapė Telšių Dailės mokyklos 1 klasės (11-13m.) ir 3 klasės  (13-15m.) moksleiviai.

Gyvybės medžio simboliu vaikai išreiškė savo meilę tėvynei Lietuvai. Lietuvoje Gyvybės medžiu tradiciškai buvo puošiamos kraičio skrynios, baldai, langinės, prieverpstės. Siuvinėtais Gyvybės medį simbolizuojančiais ornamentais lietuvės moterys puošė prijuostes, skareles. Parodoje eksponuojami darbai, savo forma primenantys tradicinius, iš senosios lietuvių etninės kultūros atkeliavusius pasaulio medžius, žavi savitumu ir naujumu. Kiekvienas „užaugintas“ gyvybės medis kalba apie lakią jaunųjų dailininkų fantaziją ir kūrybiškumą.

Parodą kviečiame aplankyti iki rugsėjo 1 dienos.

Rūta Savickienė