Į Pradžią » ... » 2015 » Mokslo ir žinių dieną Kaunatavos biblioteka skaitytojus pasitiko vadovėlių paroda „Iš ko mokėsi mūsų seneliai ir tėveliai“

Mokslo  ir žinių  dieną Kaunatavos biblioteka skaitytojus pasitiko  vadovėlių paroda „Iš ko mokėsi mūsų seneliai ir tėveliai“

Parodoje skaitytojų sunešti vadovėliai iš kurių jie mokėsi patys ar jų tėveliai, seneliai. Seniausias vadovėlis 1955 m. „Geografijos skaitiniai" kurį atvežė Rima Petrauskienė iš Tryškių. Daugelis vadovėlių iš buvusios Vainočių pradinės mokyklos. Džiugu, kad parodoje ir vienas pirmųjų pokario elementorių „Saulutė" iš kurios skaityti mokėsi ne viena karta, nes mokyklose buvo naudojamas virš 30 metų.

Ir nors pasikeitė ne viena vadovėlių karta, visada smagu prisiliesti prie savojo elementoriaus, kurį skaitei lapą po lapo visus mokslo metus. Ar pamenat jausmą kai skaitėte prieš klasę ?...