Į Pradžią » ... » 2015 » Rainių filialas dalyvavo akcijoje „Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje“

Rainių filialas dalyvavo akcijoje „Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje“

Lapkričio 9-osios rytas prasidėjo su Rainių darželio- mokyklos mokiniais.

Akcija kvietė mus susiburti tamsiu metu prie žvakių šviesos. Susipažinti su Šiaurės šalių lobiais ir persikelti į magišką knygų pasaulį. Mes taip ir padarėm, susibūrėm žvakių šviesoje į ratą ir skaitėm kūrinį „Kaip aš sudaužiau Leną".

Šiais metais Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema „Draugystė Šiaurės šalyje". Literatūra mums siūlo draugystę su knygų herojais, draugystę tarp knygos ir skaitytojo. Draugystė-vienas svarbiausių tarpusavio santykių. Mažai kas gali mums suteikti didesnį saugumo jausmą nei žinojimas, kad turi gerą draugą.

Perskaičius kūrinį kalbėjom apie draugystę ir nutarėm , kad gerą draugą turėti yra svarbu, bet ne ką svarbiau ir pačiam mokėti būti geru draugu.

Po pamokų bibliotekoje vaikai piešė piešinius iš perskaityto kūrinio apie herojų draugystę.