Į Pradžią » ... » 2015 » Varnių miesto bibliotekoje svečiavosi Valstybinio jaunimo teatro aktorius Andrius Bialobžeskis

Įgyvendinant projektą „Susitikimai. Auksinių scenos kryžių laureatai Šiaulių apskrities bibliotekose“, Varnių miesto bibliotekoje svečiavosi Valstybinio jaunimo teatro aktorius Andrius Bialobžeskis. „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas pristatė poezijos programą „Aš pažinau karalių tavyje“ pagal Vytauto Mačernio ir Sigito Gedos kūrybą. Renginį remia Lietuvos Kultūros taryba ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.