Į Pradžią » ... » 2015 » Susitikimas su vaikų poete Zita Gaižauskaite

Susitikimas su vaikų poete Zita Gaižauskaite

Susitikimas su vaikų  poete Zita Gaižauskaite

Lapkričio 26 dieną didelis būrys pradinukų iš „Telšių V. Borisevičiaus gimnazijos“ atskubėjo į biblioteką susitikti su vaikų poete Zita Gaižauskaite. Į susitikimą atvyko ir Girios močia, nustebindama ir pralinksmindama poetės laukusius vaikučius. Linksmoji Girios močia – tai poetės žaismingai sukurtas ir suvaidintas personažas, suteikęs vaikams daug smagių ir linksmų akimirkų. Poetė Z. Gaižauskaitė su vaikais kalbėjo apie mūsų gražią kalbą, apie tai, kad ją reikia saugoti ir mylėti. Poetė eilėmis pasakojo savo kelionės nuotykius, kuriuos patyrė eidama į susitikimą su vaikais. Savo kelyje ji susitiko „baikelį oželį“, anteles, gatvėm riedantį kopūstą, matė stovintį šviesoforą. Skambūs eilėraščių rimai skatino vaikus atspėti, kokį eilėraščio žodį eilutėje nutyli poetė. Po to dalyviai apibėrė poetę klausimais apie knygų rašymą, vaikystę, keliones ir t.t. Po susitikimo vaikai galėjo įsigyti autorės knygelių, gauti poetės autografą.

Poetė Zita Gaižauskaitė susitiko ir su Telšių „Ateities“ pagrindinės mokyklos ketvirtokais.

Renginys skiriamas Knygų Kalėdoms.

Rūta Savickienė