Į Pradžią » 2016 » Bibliomūšis -2016

Bibliomūšis -2016

Vasario 17 d. įvyko paskutinis rekordinės „Bibliomūšio“ lygos etapas, kuriame paaiškėjo penkias savaites trukusio turnyro nugalėtojai. Maksimaliai po visų penkių žaidimų komandos galėjo surinkti 151 tašką. Komanda „Telše“ iš Lietuvos bibliotekose „Bibliomūšyje“ dalyvavusių 168 komandų po visų penkių žaidimo etapų surinko 118 tašką- tai 20 vieta. (I ture 23 balai;  II turas 21 balai;  III turas  25 balai;  IV turas 22 balai;  V turas 27 balai). Dėkojame viešosios bibliotekos darbuotojams Vilijai Jocienei, Gintarei Kačinskienei, Gediminui Petruliui, Irenai Jūrevičienei, Rūtai Savickienei, Aurikai Stupelienei, Vidai Urnikienei ir Žemaitės gimnazijos mokytojai Aurelijai Šviežikienei už šaunų dalyvavimą bei atstovavimą Telšiams.

Daugiausiai taškų (po 140) surinko trys komandos, todėl nugalėtojai buvo išrinkti atsižvelgus, kas greičiau pateikė penktojo žaidimo, trečiojo turo atsakymus. Pirmųjų komandų rezultatai išsirikiavo šia tvarka:

1. KAVB - Kauno apskrities viešoji biblioteka (140 tšk.). Trečiojo turo atsakymų pateikimo laikas - 19:09:10.;

2. Viskas normaliai - Joniškio J. Avyžiaus viešosios bibliotekos Kepalių filialas (140 tšk.). Trečiojo turo atsakymų pateikimo laikas - 19:09:27.

3. Protų zona - Pravieniškių biblioteka (140 tšk.). Trečiojo turo atsakymo pateikimo laikas - 19:09:45.

Trys geriausiosios protų lygos komandos bus kviečiamos į Vilniaus „Knygų mugę“, kurios metu vyks nugalėtojų apdovanojimai. Visų trijų komandų nariai gaus knygynų tinklo VAGA įsteigtas įdomias knygas, o jų atstovaujamos bibliotekos džiaugsis elektroninės prekybos lyderio „Pigu.lt“ prizais, tarp kurių -  žaidimų konsolė, muzikinis centras ir skaitmeninis fotoaparatas.