Į Pradžią » 2016 » Kalbų savarankiško mokymosi programinės įrangos teikiamų galimybių pristatymas mokytojams

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje 2016 metais vykdomas projektas „MOKI ŽODĮ - RANDI KELIĄ: mokymosi visą gyvenimą nauda praktiškai, užsienio kalbų mokymasis“. Įgyvendinant projekto tikslą: skatinti gebėjimą bendrauti užsienio kalba, panaudojant moderniausias kalbų mokymui skirtas technologijas, bibliotekoje įsteigta nauja paslauga: gyventojai kviečiami mokytis kalbų savarankiškai. Kiekvieno mėnesio penktadieniais yra organizuojami kalbų savarankiško mokymosi programinės įrangos teikiamų galimybių pristatymai. Šia programa susidomėjo ir mokytojai. Telšių mokyklų pedagogai susirinkę analizavo kalbų mokymosi programinės įrangos teikiamas galimybes bei aptarė kaip panaudoti modernią programą mokant moksleivius užsienio kalbų. Pristatyme dalyvavo Telšių "Germanto“ pagrindinės mokyklos, Telšių „Kranto“ progimnazijos bei Telšių Žemaitės gimnazijos mokytojai. Užsiėmimus pravedė lektorė Rasa Blaževičienė.

Projektą įgyvendinti padeda partneriai, Telšių švietimo centras.

Projektą finansuoja: Bibliotekos pažangai 2 ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Projektą remia: Telšių rajono savivaldybė.

Direktoriaus pavaduotoja Vida Urnikienė