Į Pradžią » 2016 » Dviračių žygis

Dviračių žygis

2016 m. gegužės 4 d. už Telšius ir Bibliotekų metus dviračius mynė Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos bibliotekininkai, jos draugai ir partneriai - Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

16 km. maršrutas vedė iki Viešvėnų pusiasalio. Šiame vaizdingame pusiasalyje dviračių žygių dalyvius šiltai pasitiko Viešvėnų bendruomenės pirmininkė Gitana Lipskienė, verslininkas Alfredas Vaitkevičius, Viešvėnų seniūnijos bibliotekų vyr. bibliotekininkės Kristina Vaitiekaitienė, Regina Godiliauskienė, Daiva Bagočienė.
Šis pirmasis bibliotekininkų dviračių žygis buvo įdomi patirtis, netradicinis būdas bendrauti su esamais ir būsimais bibliotekos skaitytojais, pristatyti savo veiklą, išgirsti jų požiūrį į bibliotekas.
Visų dalyvių laukė gausus vaišių stalas, karšta arbata ir 16 km. atgal.

Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė
Virginija Černiauskienė