Į Pradžią » 2016 » Biblioteka pasipildė naujais skaitytojais

Biblioteka pasipildė naujais skaitytojais

Vaikų literatūros skyrius vykdo programą „Kartų susitikimas: skaitykime kartu su vaikais“. Tikslas propaguoti skaitymo kultūra, skatinti vaikų domėjimąsi knygomis, taikant skaitymo balsu metodus bibliotekoje ir netradicinėse erdvėse. Pirmą kartą bibliotekoje apsilankiusiems  Telšių „Germanto“ pagrindinės mokyklos 1B klasės mokiniams ir jų mokytojai Ingai Kavaliūnienei buvo pasiūlyta kartu paskaityti švedų rašytojo Sveno Nordkvisto knygą „Petsonas stovyklauja“. Knygą kartu su vaikais skaitė Telšių Žemaitės teatro aktorė Liuda Lėverienė. Skaitymas vyko netradicinėje aplinkoje – amfiteatre. Pasiklausę, pakalbėję ir kartu paskaitę knygą vaikai sugrįžo į biblioteką.

Smalsūs pirmokėliai noriai klausėsi bibliotekininkės pasakojimų apie biblioteką ir jos teikiamas paslaugas. Pirmokai buvo supažindinti su knygučių išdavimo ir grąžinimo taisyklėmis. Išsirinkę  patinkančias knygeles, vaikai papildė bibliotekos skaitytojų gretas.

Rūta Savickienė