Į Pradžią » 2016 » Protų kautynės Telšių viešojoje bibliotekoje

Protų kautynės Telšių viešojoje bibliotekoje

Spalio 10 d. bibliotekoje linksmai sutikta Vietos savivaldos diena. Telšių visuomenė dalyvavo protų kautynėse. Aštuonios komandos iš policijos, žiniasklaidos atstovų, seniūnijų seniūnų, savivaldybės darbuotojų, jaunimo, muzikos mokyklos atstovų ir kt. smagiai tikrino žinias iš Vietos savivaldos įstatymo, Telšių rajono ypatumų, klausė muzikos mįslių. Prizai įteikti nugalėtojams Telšių savivaldybės darbuotojų komandai, stilingiausios komandos prizas įteiktas seniūnų komandai bei santūrumo prizas „Varianto“ komandai.
Bibliotekos darbuotojai dėkingi organizatorių komandai: Sandrai Jurkaitienei, Auksei Valackonienei, Linui Ulkštinui, Laurynui Normantui, Vidai Urnikienei, Andriui Matiekui, Robertui Tekoriui, Vaclovui Butkui, Gintarei Kačinskienei, Jurgitai Dubinskienei, Rasai Stankienei.