Į Pradžią » 2016 » Linksmas literatūrinis rytmetys su V. Disnėjaus personažais

Linksmas literatūrinis rytmetys su V. Disnėjaus personažais

Tryškių bibliotekoje vyko linksmas literatūrinis rytmetys. Su V. Disnėjaus personažais susipažinti atėjo Tryškių vaikų darželio „Pelėdžiukų“ grupės vaikai su auklėtoja Raimonda. Šiemet minimos vieno garsiausių filmų prodiuserių, Disneilendo įkūrėjo, žinomiausių animacinių herojų autoriaus 115-osios gimimo metinės. Darželinukams gerai pažįstami animacinių filmukų personažai: „Pinokis“, „Bembis“, „Aladinas“, „Miegančioji gražuolė“, „Pelenė“, „Peliukas Mikis“, „Ančiukas Donaldas“, „Mikė Pūkuotukas“ ir kiti. Iš visų V. Disnėjaus serijos knygų skaityti vieningai buvo pasirinktas „Bembis“, o renkantis personažą spalvinimui, nuomonės nebesutapo – vieni rinkosi „Bembį“, kitiems mielesnis buvo „Mikė Pūkuotukas“. Klausydamiesi linksmų istorijų vaikai ne tik spalvino, bet ir piešė įvairias detales, tinkančias jų herojams, rinkdamiesi iš spalvingų iliustracijų knygelėse.
Vyr. bibliotekininkė Janina Norvaišienė