Į Pradžią » 2017 » Linksmai ir išradingai paminėta Vaikų knygos šventė

Linksmai ir išradingai paminėta Vaikų knygos šventė

Vaikų literatūros skyrius linksmai ir išradingai minėjo Tarptautinę vaikų knygos dieną. Šventėje gerai nusiteikę dalyvavo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos antrokai ir jų mokytojos Ingrida Batavičienė, Birutė Narmontienė. Renginys prasidėjo itin žaismingai. Jo vedančiosios personažai – tai Fifi ir Fafa. Po prisistatymo ir susipažinimo Fifi su Fafa  pakvietė vaikus dar linksmiau leisti laiką. Buvo pateiktos užduotys, kurias teko draugiškai įveikti. Užduočių būta įvairių: sudėti teisingą atsakymą, rasti knygų autorius, nupiešti mėgstamos  knygos viršelį t.t. Šventėje netrūko geros nuotaikos, saldainių ir mažų dovanėlių. Fifi ir Fafa kaip reikiant pasistengė, kad visiems būtų linksma. Uždėję ranką ant širdelės vaikai davė priesaiką skaityti knygas.

Dėkojame renginio partneriams Telšių Kultūros centrui, Laurai ir Agnei  už geras emocijas.

Rūta Savickienė