Į Pradžią » 2017 » Projekto „Skaitymas šeimoje: nuo lopšinių iki šiurpių“ dalyviai Telšiuose

Projekto „Skaitymas šeimoje: nuo lopšinių iki šiurpių“ dalyviai Telšiuose

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje lankėsi Kauno apskrities viešoji biblioteka, kuri vykdo  skaitymo skatinimo projektą „Skaitymas šeimoje: nuo lopšinių iki šiurpių“ (Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka - projekto partneris).  Vienas projekto renginių – kelionė autobusu po Žemaitijos etnografinį regioną.  Literatūrinės kelionės dalyviai lankėsi Telšiuose ir Kretingoje, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, skaitė sakmes, legendas ir šiurpes. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje klausėsi Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos etnokultūros būrelio “Rokoukiamės žemaitiška“ mokinių Urtės Vyšniauskaitės, Tado Vasiliausko ir Urtės Kniūraitės žemaitiškos kalbos (mokytoja Birutė Narmontienė).

Rūta Savickienė