Į Pradžią » 2017 » Lapė į namus - laimė į namus!

Lapė į namus - laimė į namus!

Spalio 19 d. Telšių pradinių klasių mokiniai bibliotekoje susitiko su knygos „Laimė yra lapė“ kūrėjomis. Rašytojos Evelinos Daciūtės parašyta ir Aušros Kiudulaitės nupiešta istorija pasakoja apie berniuko ir lapės draugystę, apie dosnumą, praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą. Apie tai, kas svarbu kiekvienam – dideliam ir mažam. Apie laimę. Į pristatymą atvykę laimės ieškotojai susipažino su knygos autorėmis, dalyvavo kūrybinėse „Lapės LAIMĖS dirbtuvėse“. Kūrybinių dirbtuvių metu kūrė knygos „Laimė yra lapė“ personažus, kalbėjo apie tai, kas vaikams yra laimė. Lapė į namus - laimė į namus! Knyga sulaukė didžiulės sėkmės: glėbys apdovanojimų, du spektakliai ir daugybė kūrybinių dirbtuvių su vaikais įvairiuose Lietuvos miestuose. „Laimė yra lapė“ atrinkta į „Metų knygos rinkimai 2017“ knygų vaikams penketuką ir iki vasario 18 d. varžysis dėl apdovanojimo.

Tai skaitymo skatinimo projekto „Šiuolaikiniai rašytojai vaikams“, finansuojamo Telšių r. savivaldybės, renginys.

Rūta Savickienė