Į Pradžią » Biografijų žinynas » Butrimas, Adomas

Butrimas, Adomas

Adomas Butrimas

Butrimas, Adomas, meno istorikas, archeologas, prof. dr. 2004-2011 m. VDA rektorius. Gimė 1955 m. balandžio 16 d. Telšiuose. Rengė Žemaičių muziejaus „Alka“ ir Mažeikių muziejaus archeologijos ekspozicijų koncepcijas ir dizainą (2011–2014 m.), yra leidinių Acta Academiae Artium Vilnensis ir Žemaičių praeitis redaktorius. Monografijų autorius, kolektyvinių knygų bendraautorius, sudatytojas, straipsnių ir recenzijų autorius, konferencijų organizatorius. Vienas iš Žemaičių kultūros draugijos, Žemaičių akademijos steigėjų. Įteikti Nyderlandų, Latvijos, Lietuvos, Žemaičių savivaldybių apdovanojimai.
Nuotr.: http://www.vda.lt/lt/dailetyros-institutas/skyriai-ir-darbuotojai-/vyriausiasis-mokslo-darbuotojas-prof-dr-adomas-butrimas [2016 06 20]