Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Princesė. Atskleistos paslaptys

Princesė. Atskleistos paslaptys

Autorė: Jean Sasson

Jean Sasson nuo 1978 m. daug keliavo po Vidurio Rytus, dvylika metų gyveno Saudo Arabijoje. Rašytoja daug dėmesio skyrė asmeninėms drąsių Vidurio Rytų moterų istorijoms. Jos knyga „Princesė. Visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje“ tapo tarptautiniu bestseleriu ir pirmąja drąsios serijos knyga.
„Princesė. Atskleistos paslaptys“ yra tryliktoji Jean knyga. Šią knygą Jean Sasson ir princesė al Saud parašė kartu, kad skaitytojams papasakotų ne tik didžiausias princesės šeimos naujienas, bet ir apie tai, kaip sekasi pagrindinėms naujausios knygos veikėjoms, kovotojoms už moterų teises – Italijai ir Faieri, taip pat gydytojai Minai, padedančiai smurtą patiriančioms moterims, bei Fatimai, dvynukių mamai, anksčiau kentėjusiai smurtą šeimoje, o dabar dirbančiai princesei karališkuosiuose rūmuose.