Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Išlaisvinti stiprią moterį

Išlaisvinti stiprią moterį

Autorė: Clarissa Pinkola Estés

„Išlaisvinti stiprią moterį“ – tai dr. Estés kvietimas visiems šlietis prie globojančios Motinos, nesvarbu, ar ji mums pasirodo kaip Madonna, Gvadalupės Mergelė ar kuriuo kitu iš nesuskaičiuojamų pavidalų. Šiame nepamirštamame pasakojimų, maldų ir palaiminimų rinkinyje dr. Estés dalijasi:
• netikėtų stebuklų, kylančių iš purvo ir žemės, istorija – „Girtuoklis ir Ponia“
• pasipriešinimo ir vilties poema – „Gvadalupė – mergaičių grupuotės lyderė Rojuje“
• ryžtinga Motina, kuri niekuomet mūsų neapleidžia – „Nė vienas nėra pernelyg blogas, pernelyg bjaurus ir beviltiškas“
• neįveikiama meile, nesvarbu, kiek kartų mus sužeidžia – „Strėlių marškiniai“
• ta, kuri stovi dviejų pasaulių sankirtoje ir saugo mus, kai įžengiame į tamsą – „Juodoji Madona“.
FILOSOFIJOS DAKTARĖ CLARISSA PINKOLA ESTÉS yra tarptautinį pripažinimą pelniusi mokslininkė, ne vieną apdovanojimą gavusi poetė, diplomuota jungiškosios pakraipos psichoanalitikė ir cantadora (senųjų lotynų amerikiečių pasakojimų puoselėtoja).
Daugiau apie jos kūrinius ir veiklą rasite tinklalapyje clarissapinkolaestes.com. Knygoje „Išlaisvinti stiprią moterį“ dr. Estés kviečia jus pažinti Tyros Meilės jėgą, „kad atnaujintumėte prisiminimus apie ją arba kad pirmą kartą į jūsų širdį prasiskverbtų suvokimas apie jos kuriamus stebuklus, ryžtą ir ištvermę“.