Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas (Norsk-litauisk og litauisk-n orsk ordbok)

Autorius: Ugnius Mikučionis

Atnaujinta ir papildyta populiaraus norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodyno laida. Žodynas skiriamas moksleiviams ar studentams, besimokantiems norvegų kalbos, ir visiems kitiems, kam prireikia norvegų kalbos darbo, verslo reikalais ar tiesiog savo malonumui. „Norvegų-lietuvių kalbų žodyne“ atskirais straipsniais pateikiama apie 21 000 norvegiškų žodžių, o „Lietuvių-norvegų kalbų žodynėlyje“ – apie 3 500 lietuviškų žodžių. Prie daugelio jų pateikiama vartosenos pavyzdžių (patarlių, priežodžių, dažnai vartojamų posakių, trumpų sakinukų, sudurtinių žodžių). Žodyno gale pateikiami tokie priedai: „Teminis lietuvių-norvegų kalbų žodynėlis“ (kuriame yra daugiau kaip 1700 žodžių), „Svarbiausios norvegų kalbos tarimo taisyklės“ ir „Svarbiausios norvegų kalbos gramatikos taisyklės“.