Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Mamystė. Istorijos planuojančioms, besilaukiančioms, auginančioms

Mamystė. Istorijos planuojančioms, besilaukiančioms, auginančioms

Autorės: Aušra Paukštytė, Laura Vansevičienė

Kiekviena moteris turi savo unikalią istoriją. Mama netampama per tą akimirką, kai gimsta vaikas, mama mokomasi būti visą gyvenimą. Todėl reikėtų kalbėti ne tik apie vaiko raidos etapus, bet ir apie mamos. Kokie emociniai iššūkiai moters laukia iki gimdymo, iškart po jo? Kaip reikės auginti du ar tris? Kaip auklėti vaiką, kaip išleisti į mokyklą, į pirmą vakarėlį, į universitetą, į gyvenimą? Tai nėra filosofiniai, retoriniai klausimai. Mama juos sprendžia kasdien. Savo namuose, savo žiniomis, savo nuojauta.
Fotografijos ir istorijų knyga “Mamystė” tai metus trukusių interviu rinkinys. Knygoje pateikiamos tikros, atviros, jautrios ir smagios mamų istorijos. Be specialaus makiažo, be specialiai sutvarkytų namų, ar fotosesijai sušukuotų vaikų. Čia rasite įvairias motinystės spalvas, kasdienybės akimirkas, kurias vienaip ar kitaip išgyvena visos, auginančios vaikus.