Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Iš stalčiaus dugno. Dienoraščiai, portretiniai eskizai, indiški motyvai

Iš stalčiaus dugno. Dienoraščiai, portretiniai eskizai, indiški motyvai

Autorius: Vytautas Bubnys

Naujos žinomo lietuvių rašytojo Vytauto Bubnio knygos "Iš stalčiaus dugno: dienoraščiai, portretiniai eskizai, indiški motyvai" turinį nusako jos pavadinimas. Prozininkas savo stalčiuje rado anksčiau niekur nepublikuotų tekstų, dienoraščių, portretinių eskizų. Visa tai sudėjus į knygą, radosi gražus pluoštas įdomių rašytojo pastebėjimų, apmąstymų, štrichų menininkų portretams.
Trečiąją knygos "Iš stalčiaus dugno: dienoraščiai, portretiniai eskizai, indiški motyvai" dalį sudaro indiški motyvai - dienoraščiai bei Indijoje sutiktų žmonių portretai.
Knygoje "Iš stalčiaus dugno: dienoraščiai, portretiniai eskizai, indiški motyvai" spausdinamos Dz. Barysaitės, A. Dilio, O. Pajedaitės bei kitų autorių nuotraukos iš Vytauto Bubnio šeimos archyvo.