Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Kalendoriaus mergina. Balandis, gegužė, birželis

Kalendoriaus mergina. Balandis, gegužė, birželis

Autorė: Audrey Carlan

„SEKSAS IR MIESTAS“ IR „GRAŽI MOTERIS“ VIENAME.
Mija Sonders turi lygiai metus išgelbėti savo tėvą nuo stambaus paskolų ryklio ir sumokėti jo milijono dolerių skolą. Vienintelė išeitis – padirbėti tetos įmonėje, kad galėtų kas mėnesį mokėti tėvo skolos įnašą.
Balandžio mėnesį laukė beisbolas, alus ir karštas vyras. Tačiau vyras pasirodė esąs arogantiškas profesionalaus beisbolo žaidėjo Meisonas Merfis. Šiam pagarsėjusiam mergišiui mirtinai reikia pagerinti įvaizdį prieš reklamos užsakovus ir savo gerbėjus, todėl Mija tampa oficialia Meisono mergina. Darbas bus ne iš lengvųjų! Tačiau artimiau pažinus šį vyrą, ji netikėtai atranda visai kitą Meisono pusę.
Havajietiškos saulės ir egzotiško modelio Tajaus deginančių glamonių apsupta Mija pasitinka naują mėnesį. Tačiau pagrindinis jos darbas – dalyvauti maudymosi kostiumėlių reklaminėje kampanijoje, kurios tikslas įrodyti, kad bet kokių formų ir dydžių moterys yra gražios.
Birželį Vašingtonas pasitinka Miją tvankiu ir drėgnu oru. Šio mėnesio klientas – pagyvenęs kilnios širdies milijonierius Vorenas Šiplis. Jam Mijos pagalbos reikia, kad pritaptų prie turtingiausių pasaulio verslininkų būrelio ir galėtų siekti filantropiško tikslo. Tačiau jos kraują kasdien vis labiau kaitina Voreno sūnus – demokratų partijos senatorius Kalifornijoje Aronas Šiplis.
„Autorė fantastiškai sugebėjo originaliai ir unikaliai aprašyti kiekvieną mėnesį ir naują vyrą. Dievinu šią seriją!“