Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » 100 dalykų, kurių niekada nedarysite

100 dalykų, kurių niekada nedarysite

Autorius: Daniel Smith

Per visą istoriją žmonija atliko daug nepaprastų žygių: vieni jų stebina neprilygstamu meistriškumu, kiti – išskirtine drąsa, treti pribloškia kvailumu. Ši knyga – jaudinantis žvilgsnis į beribes žmonių galimybes.
Yra žmonių, kurie: dresuoja liūtus ar kaunasi koridoje, perplaukia Lamanšą ar tampa olimpiniais čempionais, bėga ultramaratoną Sacharos dykumoje ir netgi vaikšto vandens paviršiumi ar stebi NSO.
Jei esate iš tų, kurie žavisi tokiais žmonėmis, arba patys trokštate padaryti tai, kas atrodo neįmanoma, ši knyga – kaip tik Jums.
BESTSELERIŲ „100 VIETŲ, KURIŲ NIEKADA NEAPLANKYSITE“ IR „100 DALYKŲ, KURIŲ NIEKADA NERASITE“ AUTORIAUS NAUJA KNYGA.
DANIELIS SMITHAS – rašytojas ir tyrinėtojas, parašęs daugiau kaip 15 knygų labai įvairiomis temomis. Tai jau trečia autoriaus knyga lietuvių kalba. Anksčiau išleistos knygos – „100 vietų, kurių niekada neaplankysite“ ir „100 dalykų, kurių niekada nerasite“.