Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Geras žmogus

Geras žmogus

Autorė: Ani Katz

geras zmogusTomas Martinas troško viską daryti tik gerai. Stengėsi suteikti savo šeimai ramybę ir stabilumą, kurių neturėjo varganoje vaikystėje. Bandė apgaubti dukrą ir žmoną apsauginiu stiklu, kad joms netektų patirti to, ką patyrė jis pats. Rūpinosi keistuole motina ir niekaip nesuaugančiomis seserimis.
Puikus darbas prestižinėje Manhatano reklamos kompanijoje, prabangus namas šiaurinėje Long Ailando pakrantėje ir kone idiliškas šeimos gyvenimas leidžia Tomui jaustis vyru, kokiu nori būti. Tačiau už paradinio fasado slepiasi trapus žmogus, vis labiau aižėjantis nuo kiekvieno likimo kirčio. Kol vieną dieną atsitinka kai kas šiurpaus...
Psichologiškai įtaigus, nepaprastai tikroviškas, drąsus pasakojimas nugramzdina į šiurpaus nusikaltimo gelmes ir ieško atsakymų į klausimus, kas yra geras žmogus ir kaip lengvai jis gali virsti pabaisa.