Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Lietuvos gyvūnų didžioji knyga

Lietuvos gyvūnų didžioji knyga

Autorius: Selemonas Paltanavičius

liet gyvunu did knygaKnygos autorius – žinomas gamtininkas, apdovanotas ir vaikų be galo mėgstamas rašytojas Selemonas Paltanavičius.
Autorius yra išleidęs daugiau nei 60 knygų. Dvi iš jų išrinktos geriausiomis metų knygomis vaikams (2006 ir 2016 m.).
„Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ skirta visai šeimai. Autorius atskleidė nuostabų Lietuvos gyvūnijos pasaulį: pradėjęs nuo gyvūnų, gyvenančių vandens laše, knygą pabaigė pristatydamas stambiausius mūsų krašto žinduolius, kurių pėdos atspaudas vargiai telpa į puslapį. Knyga didelė ir stora – joje išsamiai aprašyta daugiau nei 150 gyvūnų rūšių, o trumpai paminėta bent dvigubai tiek. Knyga gausiai iliustruota gyvūnų nuotraukomis, praturtinta vaizdo ir garso įrašais.