Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Kaip kūrėme kapitalizmą

Kaip kūrėme kapitalizmą

Autoriai: Arvydas Stašaitis, Darius Pocevičius

kaip kuremeA. Stašaičio prisiminimai apima 1980–1994 m. jo verslavimo ir 1994–2000 m. kalinimo laikotarpį. Per šį laiką buvo sukurti šiandienio Lietuvos verslo ir – galima sakyti – visos valstybės pagrindai. Autorius siekia reabilituoti šią epochą, nepelnytai vadinamą „laukiniu“ kapitalizmu.
Be drąsių sprendimų, nuotykių ir kuriozų, kurie buvo neatsiejami nuo pirmųjų nepriklausomos Lietuvos verslininkų gyvenimo, knygoje rasite ir atsakymus į klausimus, kodėl kilo 1994–1996 m. ekonomikos krizė, Lietuvoje nušlavusi 17 bankų ir bankelių, koks buvo pirmųjų verslininkų santykis su sovietine ir tautine valdžiomis, kokiais neįprastais būdais būdavo atsiskaitoma su kompiuterių tiekėjais Vakaruose, kaip pavyko išvengti kriminalinių grupuočių reketo ir uždirbti pirmuosius milijonus.