Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Namas Trado gatvėje

Namas Trado gatvėje

Autorė: Karen White

namas trado gatveje 1Šis namas – tai ne tik plytos ir seni baldai. Tai ryšys su praeitimi, su tais, kurie gyveno iki mūsų. Tai dalelė istorijos, prie kurios gali prisiliesti.
Karen White (Karen Vait, g. 1964 m.) – JAV rašytoja, dvidešimt aštuonių bestselerių autorė. jos kūriniai spausdinami penkiolika kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo autorės romanus „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Pakrantės medžiai“, „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Svajonių medis“ bei „Paskutinė naktis Londone“.
„Namas Trado gatvėje“ – pirmoji naujos K. White knygų serijos dalis, persmelkta JAV pietų valstijų kultūros ir pasakojimo tradicijų. Romanas nukelia skaitytojus į vieną seniausių Pietų Karolinos miestų, Čarlstoną, kuriame atgyja ne tik miesto architektūros šedevrai, tampantys lygiaverčiais pasakojimo personažais, bet ir senųjų miesto šeimų gyvenimai. Į herojų kasdienybę įpinami misticizmo elementai priverčia suabejoti, ar praeities šmėklos visuomet noriai atsisveikina su gyvųjų pasauliu.
Senasis Vanderhorstų namas Čarlstone, kurį paskutinis šios giminės atstovas svarsto parduoti, laikomas išskirtiniu pietietiškos architektūros pavyzdžiu. Tačiau nekilnojamojo turto agentė Melanija Midlton, praktiška mergina, sudūlėjusį namą mato ne kaip romantizuojamos praeities reliktą, bet milžiniškų pinigų ir vietos švaistymą. Viskas apsiverčia aukštyn kojomis Melanijai netikėtai paveldėjus senąjį Vanderhorstų namą ir turtą. Jos norą kuo greičiau atsikratyti netrokštama seniena temdo viena iš paveldėjimo sąlygų – bent vienerius metus išgyventi šiame name.
Lyg to nepakaktų, netrukus į Melanijos duris pasibeldžia skandalingas praeities istorijas medžiojantis gražuolis rašytojas Džekas Trenholmas. Pasitelkęs savo žavesį jis įtikina Melaniją kartu atskeisti Vanderhorstų šeimos paslaptį.