Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Šuns dresūros ABC. Patarimai, kaip žingsnis po žingsnio užauginti gerą ir paklus nų šunį

Autorė: Kyra Sundance

suns dresuros abcKnygoje „Šuns dresūros ABC: patarimai, kaip žingsnis po žingsnio užauginti gerą ir paklusnų šunį“ viskas nuo pagrindinių komandų iki žinių, kaip pasiruošti šuns apsigyvenimui namuose. Knygoje rasite patarimų, kokios veislės šuo geriausiai atitinka jūsų gyvenimo būdą ir charakterį. Sužinosite kaip jį pripratinti prie pavadėlio, kuo jį maitinti, kaip suprasti jo nuotaikas, kaip bendrauti su šunimi. Šuns auklėjimas ir auginimas – daugiau nei komandos ir nurodymai. Perskaitę šią knygą ir pritaikę jos patarimus mokant savo šunį, galėsite pelnytai vadintis atsakingu šuns šeimininku.