Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Media

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Merginų miestas

Merginų miestas

Autorė: Elizabeth Gilbert

merginu miestasGyvenimas – trumpas ir pavojingas, todėl riboti malonumų ir būti tuo, kas nesi, nėra prasmės.
Elizabeth Gilbert grįžta su unikalia meilės istorija, vykusia Niujorko teatro pasaulyje penktajame dešimtmetyje. Iš garbaus amžiaus moters perspektyvos, su malonumu ir tam tikrais apgailestavimais prisimenant jaunystę, papasakotas Merginų miestas gilinasi į moters seksualumo, laisvės ir nuotykių, o kartu į tikrosios meilės dovanos temas.
1940-aisiais devyniolikmetė Viviana Moris išmetama iš Vasaro koledžo dėl prastų pirmųjų studijų metų rezultatų. Pasiturintys tėvai išsiunčia ją į Manhataną pas tetą Pegę, kuriai priklauso bohemiškas ir laisvamaniškas Lelijos teatras. Čia Vivianai tenka pažinti žavingų ir net labai spalvingų personažų, tačiau kartą, įsivėlus į skandalą, jos pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis. Prireikia daugybės metų susivokti, kokio gyvenimo ir kokios laisvės ji trokšta; nors ir vingiuotas, kelias ją nuveda pas tikrąją meilę.
Gilios išminties apie žmogiškuosius troškimus ir tarpusavio ryšius kupinas Elizabeth Gilbert romanas Merginų miestas – meilės istorija, nepanaši į jokią kitą.

 
Savanoris bibliotekoje