Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Luisas ir Luisa

Luisas ir Luisa

Autorė: Julie Cohen

luisas ir luisaDu žmonės. Du gyvenimai.
Viena galimybė nugyventi tą patį gyvenimą skirtingai.
Luisa ir Luisas atskiriami vieno akimirksnio, atsitiktinumo, nulėmusio jų ateitį. Tądien, kai Luisa ir Luisas gimsta, prasideda jų istorija.
Vienoje istorijoje Luisas Deividas Alderis gimsta vyru.
Kitoje Luisa Dona Alder gimsta moterimi.
Daugeliu atžvilgių Luisas ir Luisa yra tapatūs – turi tuos pačius tėvus, tuos pačius geriausius draugus, puoselėja tą pačią svajonę tapti rašytojais ir kaip įmanoma greičiau palikti gimtąjį miestelį Meine. Bet dėl skirtingos jų lyties viskas atrodo ir klostosi kitaip.
Vieną tvankų vakarą, jiems ką tik pabaigus mokyklą, įvyksta du dramatiški įvykiai – vienas Luisui, kitas Luisai. Iškart po to jie nusprendžia išvykti iš Kasablankos, regis, visam laikui. Tačiau po dvylikos metų, jų motinai mirštant nuo vėžio, Luisas ir Luisa grįžta į Meiną, stoja akistaton kiekvienas su savo praeitimi... ir išsiaiškina, ar jųdviejų likimai galų gale veda ten pat.