Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Laiko spalvos. Pasaulio istorija naujoje šviesoje: 1850–1960 metai

Laiko spalvos. Pasaulio istorija naujoje šviesoje: 1850–1960 metai

Autoriai: Dan Jones, Marina Amaral

laikospalvosNaujam gyvenimui prikelta istorija, kokios nesate regėję.
Knygos „Laiko spalvos“ aprėptis – daugiau nei šimtmetis pasaulio istorijos nuo karalienės Viktorijos valdymo laikotarpio, JAV pilietinio karo iki Kubos raketų krizės ir didžiųjų kosmoso pasiekimų amžiaus pradžios. Joje apžvelgiamas imperijų iškilimas ir griūtis, mokslo, pramonės ir meno pasiekimai, karo tragedijos, taikos politikos kryptys, žmonių, kūrusių istoriją, gyvenimas.
Ši knyga – talentingos Brazilijos menininkės ir garsaus Didžiosios Britanijos istoriko bendradarbiavimo vaisius. Panaudodama nespalvotas fotografijas kaip medžiagą skaitmeniniam jų spalvynui sukurti, Marina Amaral pateikė 200 įspūdingų savo darbų. Danas Jonesas kiekvienam atvaizdui suteikia kontekstą savo rašytiniu naratyvu, pinančiu pasakojimą apie ryškiaspalvį pasaulį, kokiame gyvename šiandien. Dėl nuostabių fotografijų ir tiksliai parinkto teksto dermės knyga „Laiko spalvos“ suteikia galimybę į praeitį pažvelgti iš unikalios, o neretai ir gražios perspektyvos.