Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Mėmelio komtūro kalavijas

Mėmelio komtūro kalavijas

Autorius: Darius Musteikis

mėmelio komtūro kalavijasPasitelkę vaizduotę persikelkime į daugiau nei prieš 760 metų vykusius nepakartojamus ir įtraukiančius įvykius Dangės žiotyse ir rytinėje Baltijos pakrantėje.
Mėmelio gyventojai nesėdi vien savo mieste. Jie dalyvauja galutiniame sembų nukariavime, kituose ordino mūšiuose ir net Kionigsbergo įkūrime. Gal kas iš Mėmelio gyventojų lankėsi pagonių Romovėje pas Krivį Krivaitį ir gali suprasti šventojo ąžuolo pasakojimą?
Išklausykime naujas Juodojo vaiduoklio pranašystes. Kartu su knygos personažais atkakliai ginkime Mėmelį nuo jį puolančių Algmino žemaičių, spręskime miesto vystymo ir apsaugos klausimus, džiaukimės naujų miesto gyventojų gimimu, pamąstykime apie bendražmogiškąsias vertybes ir pasveikinkime Mėmelio įstojimą į Hanzos sąjungą.
Knygos „Čia bus Mėmelio pilis“ tęsinys.