Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Gyvenimas ir kitos bėdos

Gyvenimas ir kitos bėdos

Autorė: Kristan Higgins

gyvenimas ir kitos bedosEma London niekada nemanė kada nors dar pratarsianti nors žodį savo senelei Ženevjevai London. Valdinga ir šalta dama, kilusi iš turtingos mėlyno kraujo Naujosios Anglijos šeimos, sukūrė visame pasaulyje garsią mados imperiją. Nenoromis priėmė ir augino Emą, kai šios tėvas – Ženevjevos sūnus – po žmonos mirties tiesiog numetė dukrą motinos namų svetainėje. Atrodė visiškai abejinga anūkei, o kai ši mokydamasi paskutinėje gimnazijos klasėje pastojo, išspyrė ją iš namų tuščiomis rankomis.
Bet Ema ne tik išgyveno, atsistojo ant kojų, bet ir išaugino nuostabią dukterį Railę. Gyvenimas atrodė įgavęs aiškius kontūrus, tačiau vieną dieną suskamba telefonas ir Ema išgirsta Ženevjevos balsą. Kaip pasielgti, kai nekenčiama senelė paprašo pagalbos?
Publishers Weekly ir USA Today bestseleriu tapusio romano „Gyvenimas ir kitos bėdos“ herojams likimas nepašykštėjo išbandymų, tačiau meilė, atleidimas ir sveika ironija padeda rasti išeitį iš blogiausių situacijų.