Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Sielos integracija

Sielos integracija

Autorius: Sal Rachele

sielos integracijaJau turbūt girdėjote apie artėjantį naująjį Aukso amžių Žemėje. Turite žinoti ir tai, kad šis perėjimas neįvyks savaime. Kiekvienas mūsų galime prisidėti, integruodami savo sielą, gydydami save ir keisdami savo gyvenimą. Sielos integravimas yra visų savo dalių sujungimas į vientisą, darnią visumą. Tada tampame galingi, išmintingi ir kupini meilės. Tada išpildome visų laikų mistikų ir pranašų duotus pažadus. Šioje knygoje žingsnis po žingsnio atskleidžiama, kaip pasiekti šią galingą savastį. Išsamiai pasakojama apie šešių žemesniųjų kūnų gydymą, išsivadavimą iš karmos, susisiekimą su savo sielos šeima aukštesniuosiuose planuose, apie tai, kaip pasiekti nušvitimą ir kaip nešti nušvitimą į Žemę.